3 Zlatá pravidla astrální projekce

By | 19 července, 2021

Astral Projection Tip 1: Chraňte se před cestou.

Zážitky mimo tělo mohou být úžasné, ale každou chvíli se člověk trochu vzrušuje a zapomíná na nezbytná opatření před opuštěním těla. Nebudu se příliš obávat těchto negativních zkušeností, ale to neznamená, že není dobrý nápad zajistit, aby vaše astrální cesty byly tak úžasné, jak jen můžete.

Než tedy půjdete do astrální roviny, zkuste toto: Představte si kolem sebe velkou kouli ve tvaru vejce. Ať už je barva tohoto vajíčka buď zářivě žluté zlato nebo čistě bílá a představte si, že vás zakrývá ze všech stran. Nyní si představte zářící energii slunce a začněte tuto energii vdechovat do toho vajíčka a naplňovat ho. Když je vejce naplněno, nechá sluneční energii očistit, posílit a chránit vás před jakoukoli negativitou, která se může pokusit vstoupit do tohoto pole. Představte si, že vás zcela chrání před čímkoli, co by se vám mohlo pokusit ublížit. Jakmile je vejce plné, nadechněte se a přejděte k dalšímu kroku.

Tip 2 pro astrální projekci: Klepněte na energii ve spodní části páteře.

Tato energie má mnoho jmen a pravděpodobně jste ji už slyšeli, ale nezáleží na tom, o co jde, pouze o tom, že je to velmi silný zdroj energie. Poté klepněte na tuto energii do spodní části páteře a důkladně se z ní nadechněte a cítíte, jak prostupuje vaše fyzické a astrální tělo. Zkuste v tomto příkladu energii opravdu cítit, než si ji představovat. Pak jděte na číslo tři a trochu se vzrušte, je téměř čas na astrální cestování!

Tipy pro astrální projekci č. 3: Zapojte svůj záměr pohybovat se ven z těla s úplným opuštěním a úplně se uvolněte.

To může být těžké pochopit, ale když se pustíme do akce nebo pohybu, čas pro plánování skončil. Výše uvedené a jakékoli další techniky, tipy nebo návody astrální projekce, které můžete použít, jsou většinou před pohybem, ale jakmile se začnete pohybovat, je nutné je zaměřit pouze na ně. Pusťte druhé myšlenky, pochybnosti nebo obavy, uvolněte nutkání přemýšlet o tom, co děláte, a soustřeďte se pouze na skutečnost. Za hodinu si získá vaši pozornost. Nejlepšímu astrálnímu projekčnímu průvodci tento astrální cestovní tip často bude chybět a zajímalo by mě, proč je neuvěřitelně užitečný, ale můžete si s ním hrát a vidět sami. Užijte si cestu do astrální roviny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *