4D kino – Užijte si nejlepší zážitek ze sledování filmu

By | 16 července, 2021

Divadlům se obvykle nabízí nejméně 16 dramatických zvukových efektů. Když už mluvíme o 4d kinech, kde se sedadla v hale pohybují podle pohybu filmu, který se objeví na obrazovce, kde lze použít další židle. Kromě sedadel nabízejí tato kina další speciální efekty, které návštěvníkům poskytují zážitek ze sledování skutečného filmu. Mezi tyto speciální efekty patří exkluzivní zvukové efekty, vodní postřik, když se objeví na obrazovce, a díky velkému vzrušení, které nabízejí, budou návštěvníci motivováni k návštěvě divadla znovu a znovu, jakmile bude oznámen nový film.

Vzhledem k tomu, že počet lidí navštěvujících kina klesá kvůli popularitě a dostupnosti denních domácích kin, jsou majitelé kin nuceni podniknout několik kroků, aby přilákali stále více návštěvníků. Jednou z taktik, kterou většina majitelů kina dodržuje, je zahrnutí některých nákupních center a restaurací po celém kině, aby si členové rodiny mohli přijít užít filmy a trávit čas v obchodě a dokončit večeři. v přidružených restauracích před odjezdem z domova.

Jednou z taktik, kterou majitelé kina mohou nadále přitahovat stále více diváků, je proměnit své kino ve 4d kino. Vzhledem k tomu, že sledování filmů na těchto místech může návštěvníkům poskytnout skutečný zážitek z dobrodružství, začne místo konání navštěvovat stále více lidí. Aby vlastníci kina mohli převést svůj pokoj na typ 4d, existují společnosti, které nabízejí službu přeměny normálního pokoje na pokoj 4d a nabízejí nejlepší typ sezení a další speciální efekty, které poskytují nejlepší zážitek ze sledování. návštěvník.

4d divadlo lze také snadno převést přidáním speciálních 5d divadelních efektů lechtáním pod sedadlem, osobním reproduktorem na zadní straně každého sedadla atd … a tyto efekty poskytnou divákům živý zážitek, když se scény objeví v film. Při kontaktování výrobce za tímto účelem je nejlepší zajistit, aby měli zkušenosti s vytvářením těchto typů kin pro vlastníky divadel, aby se mohli stále více těšit na návštěvníky svého kina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *