Binoy Nazareth Va v Kalifornii Dreamin

By | 21 července, 2021

Vyzkoušejte podstatu Wanderlust

S láskou ke všem věcem inspirujícím malým i velkým jsem se rozhodl vydat se do Kalifornie, abych zažil svoji vášeň pro slunečné pláže, skvělé jídlo a užil si omamnou atmosféru. Když jsem se vyvinul více než 900 mil na západní hranici Ameriky, sen Kalifornie se stal skutečností, když jsem vstoupil do země několika lidí, lanovek, mostu Golden Gate a ostrova Alcatraz. S nespočetnými věcmi jsem se pokusil spojit svůj itinerář s procházkami po národních parcích, s ochutnávkami vín, návštěvou Disneylandu, odpočinkem na slunných plážích a experimentováním s vodními sporty.

Kalifornie integruje tradice, potraviny a jazyky z celého světa a ukazuje kořeny v kulturách Asie, Mexika a Španělska, včetně východní části Spojených států. Moje hledání dobrodružství mi zrychlilo srdce a zvýšilo mé očekávání objevování slavné kalifornské kuchyně a spojení kulinářských stylů, včetně šampiónů šumivých vín. Jako nutnost v mém seznamu kbelíků jsem si vzal slavnou pizzu v Kalifornii, saláty, mořské plody, grilovaná masa, asijské a latinské jídlo.

Nádherný palác s kulinářským repertoárem

Vzrušující a vzrušující byl můj pobyt v Kalifornii plný dobrodružství vedle mě a šance neúnavně cestovat kulinářským repertoárem a kaleidoskopem klasických kalifornských snových pokrmů. Relaxoval jsem na božských plážích s chladným drinkem Boby a spokojený s hladem s velkými párky v rohlíku a italskými ponorkami. Když se toho zmocnil statečný duch, pustil jsem se do pádlování na křišťálově čistých vodách jezera Tahoe a poté jsem vyrazil na túry do Yosemitského parku, který nabízí mnoho dalších outdoorových aktivit. Každé jídlo a půl bylo přerušeno nádhernou kalifornskou kuchyní. Moje kulinářské dobrodružství se točilo kolem palačinek na míru v Harajuku Crêpes, burritos z mořských plodů, sendviče Matt Cain, neuvěřitelné vepřové sendviče, korejské, čínské a japonské pokrmy. Poté, co jsem několik dní opevňoval svůj systém úžasnou škálou kuchyní a kultur, kde jsem měl skvělou hru na sedmém fóru v Pebble Beach Golf Links, zažil jsem fascinující pláž Pismo a nechal Santa Maria Valleycatapultassi na zářivém výletu za skvělými víny to ve mně vyneslo estetiku, pak jsem zamířil do svého půjčovného kabrioletu do Lone Pine a do malého města v údolí Owens.

San Francisco s jeho prvotřídními atrakcemi, ohromující scenérií a silnou přítomností fusion kuchyně spojuje mé smysly s úžasnými koncerty a hudbou, která se odráží všude. Nastal čas na zážitek z kalifornského mola, kterého jsem se nechtěl vzdát a procházet se po Pier 39, Fisherman’s Wharf a Pier Santa Monica, abych nasákl jedinečný zážitek z mola. Když přes slavný most Golden Gate svítilo kalifornské slunce, projel jsem se touto ikonickou stavbou a samozřejmě jsem pořídil nespočet fotek, abych zachytil vzpomínky doma. S mlhavými kopci San Franciska zobrazujícími starodávné příběhy točící se kolem světských lesů, bylo na čase obklopit mě majestátními a mohutnými stromy Redwood v národním a státním parku Redwood, který je na seznamu světového dědictví UNESCO a v národním parku USA na severu Pobřeží Kalifornie. Muir Woods byl dalším místem, které si můžete vážit, s jeho monumentálními stromy, které mohou v zavazadlech ubytovat mnoho lidí jako já.

Každý den byla radost, ze San Franciska do Sacramenta a ze San Jose do San Diega do LA, zatímco mě slunce zahřívalo, obrátil jsem se k potěšením života s grilováním BBQ Baby Back Ribs od Phil’s BBQ, Praise the Lard od Waffle Experience, čokoládová podvodní mísa se sladkými poušti, která se vám rozpustí v ústech, s Bouchons od Bouchon Bakery a Julian Apple Pie od Julian Pie Company v těchto krásných městech. Zatímco barevná melee atrakcí a zvuků se proměnila v divokou kouli barev, vynikla čínská čtvrť v Los Angeles se svými červenými lucernami a budovami ve stylu pagody. Nakupoval jsem, jedl, prodával a cestoval do tradičních dimsum destinací, chrámů, uměleckých galerií, fantastických asijských fusion restaurací a ochutnal populární francouzský dip sendvič. Žádný výlet do Kalifornie není úplný bez návštěvy slavných pláží Zlatého písku Laguna a Malibu a já jsem zjistil, že obdivuji malebný výhled s čerstvým koktejlem, abych uhasil žízeň po těchto rajských krásech políbených sluncem.

Čas ubíhal a já jsem zmizel kolem kaleidoskopu magických a fascinujících atrakcí, když jsem sbalil kufry a připravil se, abych si doma vzal inspirativní vzpomínky na nádherné a akční dobrodružství v Kalifornii.

Vezměte Binoy Nazareth na kulturní výlet do Kalifornie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *