Hollywoodské celebrity a numerologie temné strany

By | 17 července, 2021

[This article is neither intended to extol nor defame any individual. It is offered simply as a means of relating the numbers in one’s Kings Numerology chart with the events and circumstances of their lives and destinies to further the understanding of numerology as a science.]

Hollywood. Název sám o sobě sbližuje vize filmových hvězd a hvězd, bohatého talentu, extravagancí na červeném koberci, jako jsou Oscary a Zlaté glóby, luxusního životního stylu, bohatých automobilů, maškarních kostýmů a krásných lidí. Ve skutečnosti je to země pohádek o splněných vytoužených snech. Bohužel je to také peklo zamořené nočními můrami – noční můry plné hrůzy ve skutečném životě, mučivé, plné slz, tragické a bolestivé, často fatální, na temné straně.

Proč je v Tinsel Town tolik vraků, vraků vlaků a lidských vraků? Možná proto, že je to jen město pozlátka, iluzivní fasáda zaplavená svůdnými sirénami neúnavně magnetizujícími a přitahujícími nekonečný proud snílků a vzorů, aby ochutnaly ovoce iluze. Jak slavný Dr. Samuel Johnson poeticky odráží ve své „Marnosti lidských tužeb“

Nespočet žadatelů tlačilo Bránu preference,

Žízeň po bohatství je pro ně skvělá;

Delusive Fortune slyší neustálé volání,

Stoupají, září, odpařují se a padají.

V každé fázi se účastní nepřátelé míru,

Nesnáší psy pro svůj útěk a urážka se mu vysmívá.

Kromě toho všeho filozofického, existuje nějaká věda za šíleným supem celebrit roztroušených ve vrakech? Ano, tam je. Královská numerologie nabízí provokativní odpovědi na životní problémy prostřednictvím nejuniverzálnějšího komunikačního systému ze všech, čísel.

V numerologii mají čísla atributy a vlastnosti. Čísla, stejně jako mince, mají dvě tváře – jednu kladnou a jednu zápornou; jedno vyzařující světlo, druhé temné. Jedním z nejsilnějších čísel v numerologii je hlavní číslo 33 (třicet tři). Pravděpodobně je to primární energie, která žene anime … nejen hollywoodské anime … do vysoké jeskyně temných snů, temných myšlenek a temných akcí, dokud samotné oči neztmavnou.

Hlavní číslo 33, stejně jako všechna hlavní čísla, není obyčejné číslo. Hlavní čísla vyzařují extrémní množství energie. Stejně jako jaderná energie mohou být úžasně produktivní a tragicky ničivé. Vše je v tom, jak se používají.

Temná stránka mistra číslo 33 představuje smyslné potěšení, nekontrolované párty, sex, drogy, chtíč a závislost. Na své jasné straně reguluje výraz extrémního já, lásky, komunikace, umění, jazyka, radosti, zdraví, zdravého potěšení a lyrické harmonie. 33 je bezpochyby jedním z nejvíce uměleckých, sebevyjádřených a komunikativních čísel ze všech dvouciferných kombinací. Při pozitivním použití je limitem obloha. Při negativním použití není do propasti žádné dno.

Svět je příliš obeznámen s hvězdami, hvězdičkami, celebritami a ikonami světa, které se staly kořistí Píseň mořských panen o víru rozkoše 33letého. Všechna jména v následujícím seznamu mají na kartě King Numerology dominantní hlavní číslo 33:

Amy Winehouse

Anna Nicole Smith

Britney Spears

Charlie Sheen

Elvis Presley

Lindsey Lohan

Marilyn Monroe

Michael Jackson

Paris Hilton

Phil Spector

Tiger Woods

Whitney Houston

Život těchto slavných osobností je běžný. Který z nich do jisté míry nezažil tragický život? Je pravda, že někteří žili a žijí život plnější smutku než jiní, ale všichni byli po nějakou dobu ve středu světových problémů a tragédií. Co mají společného společného jmenovatele? Vidíte, hlavní číslo 33. Rozdíl v stupni obtížnosti spočívá v množství energie 33 na kartě, stejně jako v přítomnosti dalších čísel na každé kartě, která hrají doprovodnou roli, zejména čísla 5 a 7. Králové numerologické tabulky Charlieho Sheena a Michaela Jacksona mají velké množství energie 33. Stejně jako kdokoli na seznamu mají pozoruhodný talent a stejně jako ostatní nechali svou hlavní energii 33 uniknout s nimi , jako jezdec na běžícím koni, bez ledvin, bez kousků.

Další historické postavy, které měly 33 ve svých numerologických grafech, jsou:

Babe Ruth

George Armstrong Custer

Generál George Patton

Helen keller

Howard Hughes

Jackie Robinson

Martin Luther King, Jr.

Matka Tereza

John Fitzgerald Kennedy

Winston Churchill

Wyatt Earp

V této skupině jistě vidíme pozitivní vyjádření mistra číslo 33, které se odráží v globálních ikonách, jako jsou Matka Tereza, Winston Churchill, Helen Keller, Martin Luther King a Jackie Robinson.

Souhrn:

Číslo 33 je silné hlavní číslo v numerologii. Jeho atributy (klíčová slova) jsou atributy sebevyjádření, komunikace, umění, zdraví, krása, jazyk, slova, média, děti, zdraví, pohoda, harmonie, potěšení, radost, přátelé, dobré časy, sex, závislost. Když je Master Energy 33 ovládán a používán pozitivně, je silným prostředkem pro umělecký, komunikativní, zdravý a radostný život. Pokud však nebude ponechán bez kontroly a osoba, v níž jeho energie hoří bíle, může to vést k temné, destruktivní a tragické cestě, která často končí smrtí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *