o nás

Designér design rodinný podnik matka a dcera se sídlem ve Velké Británii společnost založená od roku 2006.sem.

Designér se specializuje na širokou škálu značkové etikety pro stylové ženy. Máme skvělý výběr návrhářských oděvů, šatů, pletenin a doplňků pro každý vkus a pro každou příležitost. Život je příliš krátký na to, aby přijal něco méně než to nejlepší a v designových touhách se snažíme nabídnout právě to… „dobrý“

Nejnovější designové kolekce najdete za velmi příznivé ceny. Všechny naše produkty pocházejí od autentických renomovaných dodavatelů a vždy přidáváme vzrušující nové designové značky, které rozšiřují naši sbírku. Najdete zde značky jako Made in Italy, pohlednice z Brightonu, London Lanes, okouzlující dres-to je obrovské množství, včetně Letizia meme a mnoho dalších italských návrhářů dresů.

Pokud hledáte lesk a styl, designové touhy jsou zde, které vám pomohou

Můžete si vybrat návrhářský obchod na stránce návrháři nebo obchod s odděleními… Šaty, topy, Pleteniny atd

Pro tuto extra speciální slevu, proč ne zkontrolovat naše produkty na prodej

Posíláme každý den a britští zákazníci by měli dostat do 24-48 hodin. Pokud se léčíte sebe nebo někoho zvláštního, váš nákup bude odeslán rychle, aby poskytovat nejlepší služby a nabízíme bezplatné možnosti dopravy při platbě. Doufáme, že se vám bude líbit podívat se na náš široký výběr návrhářských oděvů, které jsou neustále aktualizovány.

Jsme velmi přátelští a vstřícní a jsme zde, abychom vám pomohli a zpříjemnili vaše nákupy. Snažíme se nabízet nejvyšší standardy služeb zákazníkům a jsme vždy připraveni nabídnout naši podporu a pomoc.

Prosím, neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy nebo dotazy na adresu sales@designerdesirables.com nebo nám zavolejte 01670 518490, a ANO, jsme britská společnost

Nakupujte z pohodlí vašeho domova s našimi bezpečnými online platebními prostředky a bez omezení na vrácení a vrácení peněz.

Nakupování se právě zlepšilo, na co čekáš?