Objevte tajemství zážitku z vaření v kině

By | 17 července, 2021

Pokaždé, když jdete do kina, očekáváte zábavu, sledování dobrého filmu a pokud jste opravdu trochu blázni, zaplaťte popcorn a velkou sódu „jen proto, že“. Zkušenosti se sledováním filmů se v posledních letech změnily a právě teď má největší trend v divadelním průmyslu souvislost s popularitou filmového pivovaru.

Slyšel jsi mě dobře. Kino pivovar. Zatímco filmové řetězce po celé zemi sledují filmy, začaly divákům nabízet alkoholické nápoje a nabízejí také služby po celý film. Může se to zdát jako správný nápad s několika zvonky a píšťalkami, ale když ustoupíte a přemýšlíte o tom, koncept kina, kde se podávají nápoje, je trochu ořech.

Jsme tak zvyklí přemýšlet o tom, co je to kino, když přijde něco nového, opravdu neztratíme ani slovo. Nenechte to však zabránit tomu, abyste si našli čas a experimentovali s tím, co filmový pivovar dokáže, abyste posílili to, co může být někdy noc bez filmového incidentu.

Objevování tajemství filmového pivovaru ve skutečnosti není o objevování čehokoli, ale ponoření se do této zkušenosti vám umožní vědět, jak by mohla vypadat budoucnost kin.

Mějte na paměti několik věcí:

Ujistěte se, že máte určeného řidiče nebo plánujete využít autoservis – Při požití alkoholu vždy převládá bezpečnost a odpovědnost. Pokud jste konzumovali alkohol, existuje příliš mnoho možností na procházku.

Seřadit věci, které chcete pro srovnání – Pokud máte rádi světlé zrno nebo tvrdé pivo, podívejte se, co nabízejí. Možná vás překvapí, že váš místní filmový pivovar může nabídnout oceňované možnosti piva, když upozornil větší komunitu sládků. Pokud jde o jídlo, řekněme, že popcorn a cukrovinky nebudou to, co jste si objednali. K dispozici jsou čerstvé suroviny a nabídka kvalitních restaurací.

Dohodněte se, že při každé zpáteční návštěvě vyzkoušíte něco nového – Seznamte se sami se sebou a pokaždé, když natáčíte film, vyzkoušejte něco nového. Kromě toho, že můžete vidět vše, co místní filmový pivovar nabízí, můžete využít výhod věrnostních programů, které vám mohou ušetřit peníze při zpětných návštěvách.

Téměř každý může říci, že byl v kině, ale mnozí nemohou tvrdit, že pokud jde o filmový pivovar. Pokud milujete kino nebo si možná odpočinete od frustrující cesty do předchozího kina, dlužíte si sami sebe, abyste si vyzkoušeli, jaká bude budoucí cesta kina. Můžete najít další pěkné místo pro dnešní noc, skvělé místo pro strávení noci s rodinou nebo setkání s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *