Odstranění dásní v kinech

By | 18 července, 2021

Pokud má své sídlo, jako jsou kina, je důležité, aby prostředí bylo pro zákazníky příjemné. Tento faktor pohodlí je důvodem k odstranění žvýkačky v kinech / kinech. Koneckonců, filmař, který najde žvýkačku uvíznutou někde ve svém oblečení, často není šťastným zákazníkem. Možná se nevrátí; může být lepší jít do kina / kina, kde je odstranění gumy bráno vážněji.

Odstranění dásní v kinech / kinech: hlubší znepokojení.

Podstata tohoto podnikání spočívá v tom, že odstraňování žvýkaček z filmů v jiných podnicích je více než odstraňování žvýkaček z jiných podniků. Po promítání filmu jde další skupina zákazníků do kina s polotmou, aby si film užila. Většina kin rychle čistí a rychle zametá koberce, ale odstranění koberců a skvrn se uloží, když je více času na odstranění skvrn ze sedadel.

Žvýkačka je však jiný příběh. Pokud není kontaminace filmové gumy pozorována a okamžitě ošetřena, může si nežádoucí zákazník sednout nebo žvýkat žvýkačku. Abychom se o tyto problémy postarali, je důležité odstranit žvýkačky v kinech. Pokud zákazník sedí na žvýkačce, bude tato osoba rozrušená, protože kino neobdrželo odpovídající úklidové služby, než se posadilo. Pokud zákazník šlape na žvýkačku, lze žvýkačku sledovat po celé fólii nebo ji vložit do koberce, zanechat skvrny a vynutit si způsob odstranění žvýkačky z koberce, aby byl vzhled fólie čistý a pohodlný.

Úspěšné podniky nejsou jen o čistotě. Jde o odstranění žvýkaček z kin. Představuje skvrny od koberce, špinavé toalety a špinavé klouby, kterým dominují žvýkací filmové sedačky, což není úctyhodné kino. Aby byl váš film v dobrém stavu, je důležité zajistit, abyste měli všechny čisticí prostředky, které se postarají o všechny tyto problémy, zejména o barvení žvýkaček, protože žvýkačka často šíří skvrny a problémové oblasti, nikoli tam, kde se nachází.

Komerční potřeby na čištění dásní mohou být drahé a neúčinné pro množství zaplacených peněz. Odstranění tradičních žvýkaček, jako jsou kostky ledu, na tvrdé gumě nefunguje a mnoho způsobů zmrazování stále vyžaduje hodně práce. Vše, co potřebujete, je zbavit se žvýkačky, která rychle funguje (takže ji lze použít mezi představeními) a je relativně levná.

S Gum-Out je na trhu již 20 let a významně přispívá k čisticí technologii a je k dispozici zde http://www.chewing-gum-removal.comO odstranění žvýkaček v kinech se můžete snadno postarat. Uvolnění gumy se provádí pomocí speciálního vstřikování plastu, které rozbije vazbu mezi malým práškem a zaseknutým povrchem. Produkt je levný a velmi dobře se zbavuje kontaminace vaší malé filmové gumy. Pokud se každá lahvička gum-out použije předepsaným způsobem, odstraní 125 shluků gumy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *