Populární místa natáčení

By | 17 července, 2021

Filmoví a televizní fanoušci mohou začít navštěvovat místa natáčení nejdůležitějších hollywoodských produkcí. Některé z těchto webů se objevily v mnoha přehlídkách a celovečerních filmech a jsou samy o sobě dobře známé. Níže je uvedeno 5 kalifornských filmových stránek. Hollywoodští fanoušci budou chtít vyrazit na další velkou dovolenou.

1. Bushnell Avenue, která se nachází v jižní Pasadeně. Tato čtvrť je hollywoodským výklenkem a její scénické domy se objevují jako vnější a vnitřní záběry v mnoha pozoruhodných produkcích. Několik statků Bushnell sloužilo jako domov pro postavy George McFly a Lorraine Baines ve filmu z roku 1985 Zpět do budoucnosti. Jeden z těchto dvou domů lze vidět v komedii Teen Wolf Wolfa Michaela J. Foxe. Domy na Bushnell Avenue se také používají ve filmech Ghost Dad a v Old School a v dlouhodobém televizním pořadu něco jako třicet.

2. Okresní park Vasquez Rocks. Fanoušci sci-fi a televize většinou chtějí mít šanci projít okresním parkem Vasquez Rocks. Místo lze vidět v původním televizním seriálu Star Trek, stejně jako v seriálech Star Trek: The Motion Picture z roku 1979 a Star Trek IV: The Voyage Home z roku 1986. To bylo také používáno jako místo pro 1977 filmu Star Wars pro epickou hvězdu George Lucas, spolu s herci Mark Hamill, Harrison Ford a Carrie Fisher. Kromě použití ve sci-fi příbězích byl krajský park Vasquez Rocks používán ke sledování filmů pro hollywoodské komedie, jako jsou The Flintstones, Little Miss Sunshine a Blazing Saddles.

3. Bronson Canyon se sídlem v Griffith Parku v Los Angeles. Tento kalifornský park by měl vzbudit zájem jak západních fanoušků, tak fanoušků sci-fi, protože jeho krajiny jsou vhodné pro oba žánry. Mimořádné soubory pravidelných západních vystoupení zahrnují televizní seriály jako Bonanza, Gunsmoke, The Lone Ranger, Little House on the Prairie, The Brisco County Jr. Jr., Rawhide, Bat Masterson a Have Gun, Will Travel. To bylo také používáno jako natáčení nezapomenutelných filmů, jako je Lost Horizon, The Scorpion King a slavný western John Wayne, The Searchers. Objevil se také v klasických sci-fi klasikách Bronson Canyon, Teens from Outer Space a Invasion of the Body Snatchers.

4. Sonoma County, Kalifornie. Mnoho filmů využilo části okresu Sonoma County kvůli rozmanité scéně míst natáčení. Regionální sekce byly použity k natáčení Petaluma v komedii Kathleen Turner z roku 1986, Peggy Sue se vdala. Kraj Sonoma se také navždy používal ke sledování filmu Farmářova dcera z roku 1947 a filmů legendárního hotelu Holiday Inn Inn Bing Crosby z roku 1942.

5. Pláž Newport v oblasti Orange County. Tato pobřežní komunita v regionu Orange County nabízí krásné tichomořské pláže a scenérie. Krajina Newport Beach zaznamenala obrovský úspěch v mnoha filmech, včetně Romy and Michele’s High School Reunion a Toma Cruise A Few Good Men a Jerry Maguire. A fanouškům The Orange County jistě přijde fascinující být místem natáčení slavné televizní show Newport Beach.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *