Prohlídka Zlatého trojúhelníku – Podívejte se na Indii ze tří úhlů historie, kultury a romantiky

By | 19 července, 2021

Plánování dovolené v severní Indii a Zlatém trojúhelníku Indie je jednou z nejlepších možností, jak se vydat na cestu. Prohlídka tří hlavních indických historických destinací – Dillí, Agra a Jaipur – nabízí mnohem víc, než očekávala. Při výběru jedné z prohlídek Zlatého trojúhelníku můžete objevit všechny základní prvky indického cestovního ruchu, které stále přitahují turisty z celého světa. Prohlídky Dillí Agra Jaipur nabízejí fascinující historii, architektonickou slávu, barevné tradice, bohaté umění a kulturu a skutečné romantické příběhy. Zjistěte více o tomto zlatém trojúhelníku z různých úhlů pohledu a vyberte si nezapomenutelný zážitek z dovolené.

Fascinující příběh

Dillí bylo svědkem vzestupu a pádu říší. Červená pevnost, brána Indie, Humayunova hrobka a mnoho muzeí ve městě vás dovedou k úžasné minulosti regionu. Pevnost Agra a hrobka Akbar jsou některá z historických památek, která stojí za vidění v Agře. Je to Jaipur, růžové město a hlavní město královského státu Rádžasthán, které člověka udivuje svým historickým pokladem. Amer Fort, Jaigarh Fort, Albert Hall Museum a mnoho z těchto historických památek dokončí fascinující prohlídku Zlatého trojúhelníku v Indii.

Barevná kultura a tradice

Obyvatelé Dillí žijí barevný život s řadou festivalů po celý rok. Ve městě můžete navštívit řadu nákupních center světové třídy, abyste měli úžasný nákupní zážitek. Opravdu ochutnejte indickou kulturu během Prohlídka Zlatého trojúhelníku, musíte počkat, až se dostanete do Jaipuru.

Barevné bazary po celém městě ospravedlňují jeho název jako Růžové město. Od lidových tanců po keramiku a rozmanitost malířských forem, jako je malba na hedvábí, malba na bavlnu a drahokam, činí z města skutečného představitele indické kultury. Klenoty ze stříbra a laku představují klasické indické umění navrhování šperků. Textilní a kovovýroba v Jaipuru má po celém světě vzácnou rivalitu.

Románek královských

Agra má tu čest mít jeden ze Sedmi divů světa – Taj Mahal. Slavný památník vychází z legendárního milostného a romantického příběhu mezi mughalským císařem Shah Jahanem a jeho manželkou Mumtaz Mahal. Lze jej nazvat hvězdnou atrakcí prohlídek Dillí Agra Jaipur.

Mezi další vzrušující části Rajasthan Classic Tour patří architektonická místa jako Qutub Minar, Hawa Mahal, Městský palác, Jal Mahal a Fatehpur Sikri. Součástí cesty za Zlatým trojúhelníkem v Indii jsou také některá z nejznámějších náboženských památek, jako je Jama Masjid, Lotosový chrám a chrám Akshardham. Jak vidíte, máte všechny dobré důvody, abyste se zúčastnili některého z prohlídek Dillí Agra Jaipur.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *