Category Archives: kino film

filmy, top filmy, bombuj filmy, filmy online

Pět důvodů, proč miluji odlišný film

Pro každého odlišného fanouška existují důvody, proč se ve světě beletrie úplně ztratit. Některé těžké momenty ve filmu nás zarmoutily a některé sladké chvíle nás potěšily. Pokaždé, když někdo začne sledovat tento film, je mnoho lekcí, které je třeba se naučit, a mnoho pochybností, s nimiž lze žít. Film je jedním z mých oblíbených filmů.… Read More »

Co je interaktivní kino?

Interactive Cinema je vzrušující nový trh, který může změnit způsob, jakým spotřebitelé prožívají tradiční filmové vyprávění. Interactive Cinema (IC) činí rozhodnutí, která ovlivňují způsob, jakým se příběh odehrává, jak vypráví, a dosahuje různých herních zážitků pro různé lidi. V kontextu příběhu, který se zaměřuje na výběr uživatelů, se hráč cítí propojený a relevantní způsobem, který… Read More »

Přemýšleli jste někdy o tom, jak byste si mohli koupit to obrovské kino?

Propagační filmové stánky se obvykle nikdy neprodávají veřejnosti, protože se jedná pouze o reklamy. Existují však soukromí prodejci, kteří nabízejí možnost koupit stojany pro vysoce sběratelské filmy, kde víte, kde hledat. Tyto typy stojanů, nebo lépe známé jako stojany, jsou obvykle vyrobeny ze silného, ​​odolného lepenkového materiálu a na větší obrazovce je často možné postavit… Read More »

Podívejte se na film Tadaima

Když vypukla druhá světová válka, Američané a imigranti japonského původu zjistili, že diskriminace a předsudky, které dlouho zažili, zesílily a že nenáviděli frontony před sebou. Bezprostředně poté, co japonská císařská armáda bombardovala Pearl Harbor na Havaji, FBI zatkla vůdce japonské a japonské americké komunity. Byla to doba velké nejistoty a strachu. Následně prezident Franklin D.… Read More »

Co očekávat v pivovaru Cinema

Vidět rande se svou drahou polovičkou, manželem nebo přáteli je oblíbený čas. Jíst ve filmech popcorn, sladkosti a sladké nápoje může výrazně zlepšit zážitek ze sledování. Ti dva jdou ruku v ruce. Některá divadla začala při sledování filmu podávat jídlo, připravovat pivo a poskytovat služby. Výsledkem je nádherný zážitek. To, co chcete nebo potřebujete, máte… Read More »

Tři Khans hindské kinematografie!

Jsou to obří hvězdy hindské kinematografie. Každý z nich je schopen nosit na ramenou film. Miluje lidi z Indie. Aamir Khan, Salman Khan a Shahrukh Khan. Lze je nazvat posledním z klasických hrdinů hindské kinematografie. Hindský filmový průmysl se sídlem v Bombaji (dříve Bombay), a tak vytvořili Bollywood, aby jej nahradil. Bollywood v zásadě představuje… Read More »

Přečtěte si to, než se podíváte na další superhrdinský film

Na kontroverzní straně budeme trochu kličkovat. Vidíte, když se zmíníte o filmech o superhrdinech, okamžitě uvidí, jaké filmy o superhrdinech jsou frakce, které se připravují na bitvu. Někdy se argumentuje tím, že původní materiál byl zcela vyřazen a že dotyčný hrdina dostal hollywoodské zacházení. Jiní říkají, že užívat si filmy a nebýt distribuován v tabulkách… Read More »

Život ve filmech – umění kinematografie

Stále více konzultantů mění americké filmy minulosti na účinné terapeutické nástroje. Osobně jsem používání filmové terapie klientům neformálně představil před více než pěti lety. Během posledních dvou let jsem ji však začal při plánování léčby důsledně využívat jako doplňkovou službu. Filmy se zabývají různými životními problémy, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, kultury a… Read More »

Nejuznávanější filmoví režiséři bengálské kinematografie

Bengálské kino od svého vzniku vidělo mnoho skvělých režisérů. Skvělí Satyajit Ray, Ritwik Ghatak, Mrinal Sen a Tapan Sinha jsou jedni z těch, kteří se etablovali jako vynikající režiséři po celém světě. Kromě těchto pozoruhodných jmen však existuje i řada režisérů, kteří získali slávu při uvádění některých ceněných filmů, přestože byli nominováni jako komerční filmaři.… Read More »

Sledování filmu uvolní stres

Jednou z věcí, kterou většina lidí musí udělat, je najít správný způsob, jak se zbavit stresu. Protože stres je opravdu něco, co může mít negativní dopad na vaše zdraví. Podle některých studií stres vytváří v člověku neustálé hromadění napětí a pokud nejsou tyto věci správně uvolněny, může mít pak vystresovaný člověk vážné problémy. Je třeba… Read More »