Spider-Man PS4 2019: 5 nejlepších kostýmů z nejlepších filmů

By | 19 července, 2021

Spider-Man 2018 je úžasná akční adventura inspirovaná komiksy Marvel, vyvinutá společností Insomniac Games a publikovaná společností Sony Interactive Entertainment. Hlavní postavou ve hře je Peter Parker, tajně známý jako Spider-Man. Tento článek pojednává o pěti nejdůležitějších bitevních oblecích, které se objevují ve filmech, a většina z nich je odemčena během hlavní hry.

1. Oblek Sama Raimiho

Bitevní šaty byly vyvinuty z trilogie 2002 Spider-Man od Sama Raimiho. Oblek pokrývá téměř čtvrtinu života Petera Parkera od střední školy po vysokou školu, kde se setkává s hrůznými oponenty, jako jsou zelený skřet, Sandman, Venom a Dr. Octavious. Kromě klasické verze je Spider-Man zahalen vzory kolem svého kostýmu. Hráči si mohou tento oblek odemknout na PlayStation 4 po stažení opravy 1.13. Podle mého názoru je to na prvním místě, protože oblek byl obzvláště testován a testován agresivně, boj proti Dr. Octaviousovi v Harlemu na Manhattanu v New Yorku.

2. Železný pavoučí oblek

Druhý oblek Tonyho Starka se objevil ve filmech Avengers Endgame z roku 2019 a Spider-Man: Far From Home. Technologie a komponenty kostýmů Iron Mana byly začleněny do Iron Spider. Vyděšení nepřáteli se k sobě přidali, když byly během bitev uvolněny čtyři železné paže.

Design obleku je podobný obleku Advanced, pokrytý zlatou kostrou a zdobený malým zlatým pavoukem na hrudi hlavy Web. Hnědá a hnědá zlatá kostra mu dodává elegantní vzhled houpáním a bojem na síti. Podle mého názoru je to druhý nejlepší kvůli nejdůležitější roli, kterou Web Head hrál jako superhrdina, v poslední obrovské bitvě o jeho ochranu před Avengers Power Gauntlet.

3. Kostým bojovníka

I když je to nejméně zmíněné. Kostým navržený samotným Peterem Parkerem, aby si vydělal peníze na účast v zápasnické soutěži v roce 2002, otevírá dveře nápadům na další návrhy obleků pro budoucí filmy a hry. Síla bojových obleků není nejlepší, aniž by vrhala nepřátele, ve srovnání s jinými silami obleku.

Červené a modré oblečení však představují skutečný symbol Spider-Mana, který by upřednostňovali skuteční věřící. Podle mého názoru je oblek na třetím místě, protože je to zlom v životě Petera Parkera, aby získal moc a odpovědnost za rady, které držel po smrti svého strýce Bena.

4. Šaty daleko od domova (repasované)

Kostým zobrazuje film Spider-Man: Daleko od domova a odemkne se po stažení opravy 1.16. Podobně jako klasická verze použitá v černé a červené barvě, kterou navrhl Tony Stark z filmu Homecoming a pro závěrečný boj proti Mystery. Kostým opakuje specifické rysy kostýmu Iron Mana ve filmu a EDITH podporuje umělou inteligenci při zásobování zbraněmi. Ve hře však není žádné spojení.

Myslím, že tento oblek je na čtvrtém místě, protože oblek vypadá svěže a dokáže najít Mysteriovy podvody. Oblek však v životě Web Head nehraje tak velkou roli a možná se v posledních letech stále posouvá kupředu.

5. Stealth (Black Monkey) oblek

Poslední bitevní outfit se poprvé objevil ve filmu Spider-Man: Far From Home z roku 2019 a je k dispozici po stažení opravy 1.16. Podobně jako oblek Noir určený pro mise Stealth. Obleku Stealth, známému také jako legrační oblek Monkey Black, však chybí síla bojového obleku.

Osobně jsem tento oblek použil v sekci DLC: The City Never Sleeps, The Heist. Oblek se dokonale hodí pro situace úlev v nehodách v tmavém prostředí. Navíc je vzrušující sledovat bojovou spolupráci mezi Spider-Manem a Black Cat, kteří oba nosí skryté černé obleky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *