Stránka zásad ochrany osobních údajů

Designér se snaží chránit vaše soukromí a bezpečnost a dodržovat obecná pravidla pro ochranu údajů (GDPR), která vstoupila v platnost 25.května 2020.

Vaše údaje nebudeme zveřejňovat nikomu jinému. Veškeré informace, které obdržíme, budou vždy použity v souladu se všemi pravidly ochrany údajů. Žádné informace nejsou předány třetím stranám.

Profily a hesla

Váš profil v design Designer obsahuje fakturační a dodací údaje, e-mailovou adresu a záznam vaší objednávky. Žádná jiná data nejsou uložena ani používána. Vezměte prosím na vědomí, že u nás žádné záznamy nebo uložené informace, související s vaší kreditní kartou, vše probíhá přes naše zabezpečené on-line platební systémy a 3D bezpečně, a nemáme přístup k číslům kreditních karet.

Budete potřebovat e-mailovou adresu a heslo pro prohlížení nebo úpravu vašich osobních údajů.

Bezpečnost

Informace mohou být změněny, takže můžete čas od času zkontrolovat tuto stránku, abyste se ujistili, že jste stále šťastní, že s námi sdílíte své informace. Pokud je to možné, budeme Vás kontaktovat přímo, abychom vás informovali o těchto změnách.

Další informace jsou poskytovány, aby naše on-line návštěvníci a zákazníci byli plně informováni a jsme přesvědčeni, v našich zásadách ochrany osobních údajů v souladu se všemi zákony, které řídí a jsou interpretovány v souladu s právními předpisy spojeného Království. Návštěva designerdesirables.com přijímáte a souhlasíte s postupy popsané v těchto zásadách ochrany osobních údajů.

Shromažďujeme pouze potřebné informace, aktuální a dostatečné pro účely, pro které je poskytujete.

Budeme zpracovávat pouze informace potřebné pro účel, pro který je shromážděna. Vždy vám dáme možnost odmítnout přijímat marketingové zprávy od nás a můžete kdykoli odvolat svůj souhlas nebo námitku. Nikdy nebudeme posílat nevyžádané nevyžádané e-maily nebo zprávy, nebo sdílet své osobní údaje s někým jiným, kdo může udělat.

Můžeme používat a zpracovávat vaše osobní údaje, pokud je to nutné, pro plnění smlouvy, například, pro provedení a dokončení vašich objednávek a nákupů.

Online podvody a používání ukradených kreditních karet jsou běžné, takže máme bezpečnostní kontroly, abychom zabránili podvodným nákupům. Pokud obdržíte zprávu o dokončení platby online a požádáte nás, abyste nám zavolali, možná budete muset potvrdit určité informace, které může znát pouze majitel karty. Tento systém je navržen tak, aby vás chránil před všemi, kteří se pokoušejí používat klonovanou kreditní kartu a designové touhy před podvodnými Kupci.

Prosím, zavolejte 01670 518490, pokud si nejste jisti, o něčem, spojené s objednáním, nebo on-line platbou, nebo nám napište na e-mail sales@designerdesirables.com

PRÁVO

Všechny obrázky modelů a fotografie produktů na webových stránkách jsou chráněny autorskými právy na značkové produkty a nemohou být použity bez povolení Projektanta.

Pomocí webové stránky, souhlasíte s tím, aby respektovaly práva duševního vlastnictví Návrháře Desirables.com a já jsem se zdržela kopírování, stahování, přehrávání nebo tisk pro komerční účely všech materiálů obsažených na webových stránkách