Zlaté tipy pro stylové nošení módy v nadměrné velikosti

By | 16 července, 2021

Časy, kdy se módní průmysl přikláněl k malým ženám, jsou pryč. Dnes mají ženy v plus velikosti poměrně málo možností, pokud jde o značky a štítky, ne-li více. Než si však koupíte šaty v nadměrné velikosti, máme níže několik tipů, které vám pomohou.

Oblečte se do své velikosti!

Toto je nejdůležitější pravidlo pro každou ženu bez ohledu na její aktuální tvar a váhu. Musíte si přinést něco, co vám dokonale vyhovuje. Pamatujte, že své tělo nemůžete skrýt navždy, ale ano, je možné maskovat nadbytečné kilogramy. Určitě si však vyberte velikost, která vám vyhovuje. Nejlepším nápadem je koupit dvě velikosti současně. Můžete si nechat ten, který vám vyhovuje pro váš současný šatník, a druhý vás může inspirovat, abyste byli štíhlejší.

Přineste svůj věk!

Ano to je správně! Pokud máte jen 29 let, nemusíte se oblékat jako 35, jen kvůli své váze. Móda je o vyvážení pohodlí a stylu a je důležité experimentovat. Zkuste nosit oblečení, které lichotí vašemu tělu, bez ohledu na váš věk. Žádné dámě tam venku nic není. Jediná věc, kterou potřebujete, je důvěra ve váš styl, a pokud ji máte, vše bude vypadat dobře podle očekávání.

Koupit online!

Pokud hledáte více možností v plus velikosti oblečení pro ženy, je nejlepší zkontrolovat online. Na webu existuje několik úžasných značek a některé z nich se dodávají do všech částí světa. Místo výběru jména, které vyrábí běžné oblečení, je rozumné zvolit značku, která rozumí a odráží potřeby žen větších velikostí. Více možností potisků, velikostí a stylů najdete podle svých potřeb.

Dodržuj pravidla!

Některá módní pravidla jsou věčná. Pokud rádi nosíte pruhy, svislé pruhy budou vypadat lépe než vodorovné. Tenčí pruhy také způsobí, že budete vypadat tenčí než velké a široké čáry. Budete také muset vyzkoušet tmavší barvy, zejména na večer. Pro ty, kteří kvůli tomuto šikmému efektu nemilují černou, jsou další nejlepší volbou tmavě modrá a odstíny tmavě zelené. Měli byste také vyzkoušet nové výtisky. Menší výtisky budou určitě lepší, ale opět v tomto ohledu neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla.

Buďte otevřeni nápadům!

Sledujte hlavní módní blogy a webové stránky a najděte nové nápady týkající se módy v nadměrné velikosti. Trendy se mění každou sezónu, takže najdete něco nového, aby vyhovovalo vašemu osobnímu stylu. Módní experti a guruové doporučují vyzkoušet sezónní nápady, takže najdete více možností. Je to také pěkný nápad přemýšlet o klasice. V zásadě musíte mít ty správné náležitosti pro pracovní a příležitostné dny a jakmile budete mít základy, můžete pokračovat v nákupu nových věcí, které splňují vaše módní požadavky.

Některé ženy nemají jen malé rámečky, ale to by nikdy nemělo bránit volbám módy. Proveďte online kontrolu a slibte, že jich najdete dost na každý druhý den!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *